Майбутні механіки ознайомилися з технікою John Deere

МАЙБУТНІ МЕХАНІКИ ОЗНАЙОМИЛИСЯ З ТЕХНІКОЮ JOHN DEERE

4 червня студенти групи М-11, які навчаються за професійною програмою «Експлуатація та ремонт обладнання лісового комплексу», відвідали ТОВ «Агрістар» у м. Лубни, яке є офіційним дилером John Deere.

Під час екскурсії студенти ознайомилися з офісним відділенням, де побачили роботу менеджерів. Також студентам була показана сучасна техніка, яка використовується для обробітку ґрунту, посіву та догляду за посівами.

Ще студенти побачили як проводиться обслуговування техніки John Deere. Огляд складу, де зберігаються запасні частини, показав, що керівництво торгівельного підрозділу дуже відповідально відноситься до своїх клієнтів.

Ми вдячні Шрейтеру Павлу Степановичу, керівнику Лубенського торгівельного підрозділу ТОВ «Агрістар», за проведену екскурсію. Приємно було довідатися, що Павло Шрейтер є випускником нашого навчального закладу 1986 року.

За кермом - студент групи М-11 Бойко Артем

Антон Комар, студент групи М-11;