ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

        Офіційний веб-сайт навчального закладу

  • 1

НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧА МАЙСТЕРНЯ

Навчально-виробнича майстерня передана на баланс Лубенського лісотехнічного коледжу згідно наказу Державного комітету лісового господарства України № 89 від 14.05.2004 року.

Приміщення майстерні збудоване і запущене в експлуатацію в червні місяці 1983 року. Проектна документація була розроблена для «Деревообрабатывающей мастерской Лубенского лесхоззага» . З того часу і до моменту передачі майстерня займалась переробкою низькосортної деревини, що отримувалась в основному при проведенні рубок  догляду за лісом спеціалістами Лубенського лісгоспзагу, Лубенського лісгоспу, Навчально-виробничого комплексу «Лубенських лісгосп-технікум» та ДП «Лубенський лісгосп». За час роботи майстерня виготовляла різноманітні пиломатеріали, що знаходили споживання на підприємствах міста і району та у місцевого населення.

В 1993-1994 рр. у приміщенні складу, в якому зберігались пиломатеріали та готові вироби, було встановлено набір обладнання, що дозволяв би виготовляти столярні вироби: вікна двері, дошку для підлоги, облицювальну дощечку та ін.. Збудовано було також додаткове приміщення для тимчасового зберігання пиломатеріалів та сушіння їх природнім шляхом.

В 1997-2004 рр. деревообробний цех Лубенського лісгоспу виготовляв експортну продукцію, споживачами якої були країни Європи: Англія, Голландія, Німеччина та ін.

З моменту передачі в підпорядкування Лубенського лісового технікуму основне призначення навчально-виробничої майстерні – практичне навчання студентів спеціальності «Оброблювання деревини», яку було відкрито у 2000 році. На практичних заняттях та під час проходження практики студенти знайомляться з деревообробним обладнанням, опановують його будову, правила розмірного налаштування та безпечної експлуатації. Навчаючись, студенти допомагають коледжу у ремонтних господарських роботах: ремонті та заміні віконних та дверних блоків у гуртожитках та в навчальному корпусі, ремонті підлоги та інших роботах, пов’язаних з деревиною, пиломатеріалами та виробами з них.

У 2008 році були перші спроби виготовлення меблів. Перші зразки меблів були простими і на вигляд і у виготовленні. Набравшись досвіду, колектив навчальної майстерні разом із студентами умеблював аудиторію № 9, в якій відбуваються наради викладачів як щотижневі так і педагогічні. Розроблено та виготовлено комплект меблів для комп’ютерної аудиторії, кабінету лісозахисту, денного відділення та бухгалтерії коледжу.

Робітниками, які забезпечують навчальний процес під час виробничого навчання з моменту передачі майстерні є випускники нашого навчального закладу:

  • Сергій Маковка – випуск 2003 спеціальності «Бухоблік»;
  • Олександр Хомяк – випуск 2004 року спеціальності «Оброблювання деревини»;
  • Дмитро Ступка – випуск 2008 року спеціальності «Оброблювання деревини.

Завідує навчально-виробничою майстернею Олександр Заканич.

Меню

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Авторизация