ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

ПІДСУМКИ СПОРТИВНИХ ІГОР ПОЛТАВЩИНИ

Департамент освіти і науки Полтавської ОДА наказом від 17.07.2020 р. № 207 затвердив результати участі команд закладів вищої освіти у Спортивних іграх Полтавщини серед студентів коледжів 2019-2020 навчального року у трьох зонах.

Приємно відзначити, що команда нашого коледжу,  виступаючи в третій зоні, в якій брали участь дев’ять навчальних закладів фахової передвищої освіти  області виборола високе загальнокомандне третє місце. Слід відзначити, що команди коледжу з настільного тенісу і футзалу стали переможцями змагань, збірні команда з баскетболу (юнаки) і легкоатлетичного кросу посіли 2 місце, а команда з міні-футболу - бронзові призери.

Вітаємо спортсменів коледжу та їхніх тренерів (Халтурін В.П, Павлюченко А.М., Карпенко О.І.) з чудовим результатом і бажаємо нових перемог у житті і спорті.

Олександр Карпенко,

керівник фізичного виховання