ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

        Офіційний веб-сайт навчального закладу

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

ЧЕРГОВИЙ ВИПУСК МОЛОДШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ

Протягом 22–24 червня коледжі працювали Державні кваліфікаційні комісії, приймаючи державний комплексний іспит за фахом на спеціальності «Лісове господарств (голова комісії – Юрій Миколайович Тараненко, канд. с.-г. наук, начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства), а студенти спеціальності «Обробка деревини» захищали свої дипломні роботи та проекти, де комісію очолювала Валентина Іванівна Кириченко, головний інженер ДП «Миргородське лісове господарство».

У незвичних для навчального процесу умовах опинилися випускники. Але наполеглива праця наших вихованців показала, що коли до омріяної мети декілька кроків, то ніщо не може стати на заваді.

Під час державного іспиту та захисту дипломних робіт студенти показали гарні знання та підтвердили кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста. До речі, голова екзаменаційної комісії Юрій Тараненко зазначив, що рівень підготовки наших випускників, як завжди, на високому рівні.

 

Отже 76-й випуск техніків лісового господарства та 17-й випуск техніків-технологів цього року відбувся. 54 молодих фахівці лісового господарства (із них 3 випускники мають диплом з відзнакою) та 10 техніків-технологів отримали документ, який підтверджує їхню фаховість.

Приємно відзначити, що понад 80% випускників отримали направлення на працевлаштування на підприємства лісової галузі, а три наших випускники навіть будуть працювати у ВО «Укрдержліспроект».

Дорогі наші випускники, від усього педагогічного колективу прийміть найщиріші вітання у ці святкові дні. Адже отримавши такий омріяний диплом, ви зможете почати нове самостійне життя, продовжити справу лісівників України. А ми завжди будемо раді бачити Вас у стінах нашого навчального закладу. Щасти!

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото – Вікторії Сендзюк

 

Меню

Лічильник

Сьогодні203
Вчора273
За тиждень203
За місяць203
Всього744304
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Авторизация