ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

2017-05-24

НЕЗАБУТНЯ ПОДОРОЖ ДО ПЕРЛИНИ У ЧОРНОГО МОРЯ

19 травня 2017 року студенти коледжу разом з викладачами відвідали перлину Причорноморського узбережжя – Одесу.

Вона вабить своєю красою: її види заворожують, її історія захоплює. Студентам була проведена екскурсія центром міста: Одеський театр опери та балету, Приморський бульвар і Напівкругла площа, Палаци Воронцова, Наришкіної і Потоцького, Деребасівська…

Ще однією яскравою особливістю Одеси є Морський порт. Студенти мали можливість здійснити подорож у вікрите море на катері.

Також визначною пам’яткою Одеси є Потьомкінські сходи, з яких відкривається незабутній краєвид. Піднявшись сходами, можна побачити пам'ятник герцогу де Рішельє, який простягає праву руку і своїм доброзичливим жестом ніби промовляє: «Ласкаво запрошуємо у місто!»

Але найбільше запам’яталась прогулянка по району Аркадія – це чудові сонячні пляжі Чорного моря. Хоча погода і температура води не сприятлива для купання, але бути на морі і не скупатися - це не про нас.

Оксана Космина, Ангеліна Чичул, викладачі спедисциплін;

фото - автора