ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

        Офіційний веб-сайт навчального закладу

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

2016-08-22

І ЗНОВУ ПОЛЬСЬКІ ДРУЗІ ТА КОЛЕГИ У НАС В ГОСТЯХ...

22 серпня до нашого коледжу завітали польські друзі.

Це були студенти-лісівники Павел Вижиковський і Лукаш Колодзінський разом з доктором кафедри лісівництва та екології лісу Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie) Сергієм Бойко, до речі випускником нашого коледжу 1999 року. Їх супроводжувала інженер лісових культур і лісовідновлення ДП "Лубенське лісове господарство" Ірина Хоруженко (випускниця 1997 року). Поспілкувалися на тему лісівничої освіти в Польщі та Україні та обговорили перспективи подальшої співпраці між двома навчальними закладами.

Майбутні польські лісівники, на чолі зі своїм куратором беруть участь в українсько-польській студентській науковій експедиції дібровами Полтавщини спільно зі студентами Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України.

І тут знову наші випускники! Максим Мацала і Марина Шумейко, студенти ННІЛіСПГ НУБіП України, наші випускники 2014 року під керівництвом доцента кафедри лісової таксації і лісовпорядкування НУБіП України Андрія Білоуса (теж наш випускник 2002 року) успішно проводять дослідження Полтавських дібров.

Меню

Лічильник

Сьогодні142
Вчора346
За тиждень1595
За місяць8849
Всього743366
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Авторизация