ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

2016-08-03

ЩИРО СУМУЄМО З ПРИВОДУ ТРАГІЧНОЇ ЗАГИБЕЛІ В ЗОНІ АТО НАШОГО ВИПУСКНИКА РОМАНА НЕЧИПОРЕНКА

І знову страшна звістка сколихнула серця колектив коледжу та лубенців.

У зоні проведення анти-терористичної операції (АТО) загинув наш випускник та земляк військовослужбовець Нечипо-ренко Роман Володимирович.

Народився Роман Володимирович 14 липня 1978 року у місті Лубни. Навчався в загальноосвітніх школах №8 та №10. У 2002 році здобув надзвичайно мирну професію лісівника, закінчивши Лубенський лісотехнічний коледж. Проте, потрапивши у 1996 році на строкову службу, зрозумів, що це – покликання.

Як старанного, ініціативного та організованого військового згадують його у військовій частині А2975, де впродовж 15 років служив прапорщик Нечипоренко. «Дисциплінований, добросовісний та чесний військовослужбовець», – так говорять про нього командири та ті, хто разом з ним проходив військову службу в частині. Мав Роман Володимирович і серйозний військовий досвід, адже впродовж року перебував у складі миротворчого контингенту місії ООН у Сьєра-Леоне. Останній рік служив у 58-й окремій механізованій бригаді Збройних сил України.

Осиротіли двоє дітей Романа Володимировича, вдовою залишилася дружина, у розпачі мати та рідня… Наші щирі співчуття рідним і близьким. Разом з його родиною, друзями й знайомими сумують всі лубенці, всі кому не байдужа доля нашої країни, майбутнє дітей і онуків. Пам’ять про лубенця, який поклав життя за мирне небо над нашою головою завжди буде жити в наших серцях. Висловлюємо глибоке співчуття родині.

Вічна пам’ять і Царство Небесне!