Навчальна практика з лісозахисту

НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА З ЛІСОЗАХИСТУ

Навчальна практика із лісозахисту проводиться для студентів 3 курсу з метою закріплення теоретичних та практичних знань, шляхом вивчення шкідників та хвороб лісу безпосередньо у лісових насадженнях. Об’єктами для проведення практики є насадження ДП «Лубенське лісове господарство» та дендропарк Лубенського лісотехнічного коледжу.

Із п’яти днів практики два заплановано восени, під час якої студенти знайомляться із сучасними біологічними та хімічними препаратами, які використовуються для захисту та зберігання плодів і насіння різних порід, а також набувають навички техніки обстеження ґрунту на зараженість кореневими шкідниками.

Знання та вміння, отримані під час проходження практики, стануть у нагоді майбутнім працівникам лісової галузі на виробництві.

Вікторія Сендзюк, керівник практики, викладач фахових дисциплін;

фото - автора

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 252557