День дендропарку

Для здобувачів освіти старших курсів нашого коледжу початок нового навчального року – це можливість застосувати отримані теоретичні знання із профільних фахових дисциплін під час проведення навчальних практик, зокрема на базі дендропарку ім. В.Д. Байтали – пам’ятки садово-паркового мистецтва лубенської громади.

Сьогодення внесло свої корективи не лише в освітній процес комплексної підготовки студентів, а й у загальний комплекс заходів щодо підтримання в належному стані території дендропарку. Саме тому за ініціативи адміністрації коледжу був проведений «День дендропарку».

До заходу активно долучилися не лише педагогічні працівники, а й студенти. Завдяки сумлінній праці були прибрані місця відпочинку, а також – гілля, що накопичилося за певний період. Знесене гілля було перероблене подрібнювачем гілок, який був наданий Сергієм Корнієнком, з наступним використанням для опалення.

День дендропарку завершився в кінці приємним частуванням смаколиками та фірмовим коледжанським чаєм.

Андрій РУДИК, завідувач навчально-виробничою практикою;

фото - Людмили ЄРЕМІЄВСЬКОЇ, Олександра ЗАКАНИЧА

та Мирослави ХАНЕНКО (ст. гр. СПГ-41)

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 264487