МИ – ЧЕМПІОНИ!

21 листопада 2019 року в спортивній залі Лубенської ДЮСШ відбувся турнір з футзалу в рамках Спортивних ігор Полтавщини серед студентів коледжів.

В змаганнях приймало участь 7 команд. Вони були розподілені на 2 групи. В групі «А» перше місце посіла команда Хорольського агропромислового коледжу, друге – Лубенський фінансово-економічний коледж, третє – Лохвицький механіко-технологічний коледж, четверте – Березоворудський аграрний коледж. В групі «Б» команда Лубенського лісотехнічного коледжу перемогла команду Лубенського медичного училища з рахунком 4:2 і команду Миргородського художньо-промислового коледжу - 5:2 та посіла І місце.

У грі за третє місце команда Лубенського медичного училища перемогла 3:2 земляків з фінансово-економічного коледжу.

У фінальній грі команда нашого коледжу, програючи по ходу зустрічі 0:3 команді Хорола, зуміла в запеклій боротьбі вирвати перемогу 6:3 і стати чемпіоном області. До речі наша команда зуміла взяти реванш у команди Хорола за прикру поразку в змаганнях з міні-футболу місячної давнини.

Склад команди: воротарі – Подфедько Артур (ОД-41) та Третяк Владислав (ЛГ-23); польові гравці – Ставицький Богдан (ЛГ-23), Махно Станіслав (ЛГ-23), Єресько Євген (ЛГ-23), Ситник Ілля (ЛГ-42), Йорган Денис (ЛГ-23), Литвак Анатолій (ЛГ-22), Місюра Антон (ЛГ-42), Різуненко Богдан (ЛГ-31), Якименко Станіслав (ОД-21). Тренер команди – Павлюченко Андрій Миколайович.

Бажаємо нашим футболістам подальших перемог в різних турнірах!

Андрій Павлюченко, викладач фізичного виховання,

тренер збірної коледжу;