КАЛЕЙДОСКОП СПОРТИВНИХ ПОДІЙ

2013-03-05

Шашки. В коледжі з 29.01 по 14.02.2013 р.  була проведена першість серед академічних груп закладу з шашок, в якій взяли участь 15 команд.

Призові місця розподілились таким чином: І місце завоювала команда групи ЛГ-32 (фізорг Устименко Сергій); ІІ місце – група ЛГ-12 (Богомолов Владислав); ІІІ місце– група ЛГ-21 (Сапелкін Владислав).

В особистій першості чемпіонами коледжу стали: серед дівчат – Бутько Катерина (група ЛГ-33), серед юнаків – Німець Сергій (група ЛГ-32). Призери коледжу: Чекаленко Юлія група ЛГ-31 (2 місце), Дерев’янко Володимир група ЛГ-12 (2 місце), Райку Анна група Б-21 (3 місце), Хоменко Сергій група ЛГ-31 (3 місце).

Стрільба кульова. Тир Лубенського лісотехнічного коледжу. Змагання особисто-командні.

З метою забезпечення рівних можливостей для всіх учасників змагань, стрільба кульова виконувалась з гвинтівки та набоїв, що надавалися лісотехнічним коледжем згідно жеребкування учасників змагання. Чемпіоном коледжу серед академічних груп стала команда групи ЛГ-31 (фізорг Чорний Олександр), друге місце зайняла команда групи Б-21 (фізорг Ляшенко Артем), третє місце – ЛГ-22 (фізорг Єднак Назарій).

В особистій першості чемпіонами коледжу стали: серед дівчат – Чекаленко Юлія (група ЛГ-31), серед юнаків – Марініч Микола (група ЛГ-22). Призерами стали: Райку Анна група Б-21 (2 місце), Іващенко Владислав група Б-21 (2 місце), Шматко Альона група ЛГ-23 (3 місце), Чекаленко Віталій група  ЛГ-31 (3 місце).

Міні-футбол.  Грудень-лютий 2012-2013 рр.

На спортивному майданчику середньої школи № 1 відбулась відкрита зимова першість м. Лубни з міні-футболу. Серед 18 команд, що брали участь в цих змаганнях збірна коледжу в складі: Болюха Владислава, Хомича Дмитра, Зайця Сергія, Скрипника Вячеслава, Жуля Андрія, Богомолова Владислава, Портяніка Ігоря, Назаренка Владислава, Демиденка Руслана, Кулика Володимира зайняла 5 загальнокомандне місце.

Волейбол. Спортивна зала Лубенського лісотехнічного коледжу.

З 12.02. по 07.03.2013 р. 16 збірних команд академічних груп взяли участь в першості коледжу по волейболу. Чемпіонами стала команда групи ЛГ-33 (фізорг Зінченко Олександр). Друге місце зайняла команда групи ОД-41 (фізорг Болюх Владислав), третє місце – ЛГ-31 (фізорг Чорний Олександр).

Кращими гравцями першості по волейболу визнані: Панкруша Олег (група ЛГ-33), Булах Володимир (група ЛГ-33), Болюх Владислав (група ОД-41), Хомич Дмитро (група ОД-41), Назаренко Владислав (група ЛГ-31), Якименко Владислав (група ЛГ-31), Дерій Андрій (група ЛГ-23), Козар Владислав (група ЛГ-23).