Гості із Прикарпаття

23 липня наш коледж відвідала делегація комунального підприємства «Долина-Інвест» (м. Долина Івано-Франківської області). Серед учасників делегації були і наші колеги: Заячук Василь Яремович - кандидат с.-г. наук, доцент кафедри ботаніки, деревинознавства та недеревних ресурсів лісу Національного лісотехнічного університету України (м. Львів) та Сюсько Дмитро Миронович – завідувач навчально-виробничої лабораторії зеленого будівництва Прикарпатського лісогосподарського коледжу (м. Болехів).

Головною метою делегації було відвідування Дослідної станції лікарських рослин (с. Березоточа Лубенського району), оскільки члени делегації працюють в проекті «Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону», який підтримується Європейським Союзом в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання», метою якого є збільшення виробництва екологічно чистих бджолопродуктів та інших недеревних ресурсів лісу.

Ну і звичайно вони не могли не відвідати Лубенський лісотехнічний коледж…

Олександр Литвиненко, адміністратор сайту, викладач фахових дисциплін;

фото - автора