ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ

        Офіційний веб-сайт навчального закладу

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

 НАШІ ВИКЛАДАЧІ - СУДДІ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ-ЗМАГАННЯ ВАЛЬНИКІВ ЛІСУ

23 липня в лісовому масиві Руднянського лісництва державного підприємства «Полтавське лісове господарство» відбувся XXII обласний конкурс-змагання вальників лісу.

Захід проводився з метою популяризації професій лісової галузі, адже саме майстерність роботи вальника дозволяє отримати від вирощеної деревини максимальний економічний ефект.

Традиційно у п’яти видах змагань взяли участь представники з 7-ми лісогосподарських підприємств області. Поряд з досвідченими вальниками свою вправність випробовували і новачки, які прагнули показати якнайкращі результати.

Змагання проводились по 5 вправах:

– заміни пильного ланцюга бензопили;

– розпилювання стовбура комбінованим різом,

– точне розкряжування,

– обрізування гілок,

– звалювання дерева – дерево має впасти у правильному напрямку на визначене місце.

Суддями змагань були викладач фахових дисциплін Макаревич Володимир Миколайович та інженер з охорони праці нашого коледжу, викладач навчальної дисципліни «Охорона праці в галузі» Кублінський Ігор Анатолійович. Вони разом з іншими суддями журі оцінювали швидкість, точність та загальну майстерність учасників, які до речі є (як і майже всі лісівники Полтавщини) випускниками Лубенського лісотехнічного коледжу…

На кожному етапі учасники демонстрували свої вміння та професіоналізм і в результаті наполегливої боротьби, що точилася впродовж усіх етапів змагання, визначилися переможці.

За результатами конкурсу перемогу здобув Олександр Найда з ДП «Гадяцьке лісове господарство», ІІ місце посів Максим Коршунов (ДП «Полтавське лісове господарство») і ІІІ місце посів Дмитро Розсоха з Миргородського лісгоспу.

Ми вітаємо наших переможців та призерів і бажаємо їм і далі розвивати професійну майстерність, зберігати та підвищувати престиж професії лісоруба!

Володимир Макаревичвикладач фахових дисциплін,

Ігор Кублінськийінженер з охорони праці;

фото – Полтавського ОУЛМГ, ДП «Полтавське ЛГ» та Ігоря Кублінського

 Використано інформацію та фотоматеріали Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства та ДП «Полтавське лісове господарство»

 

Меню

Лічильник

Сьогодні99
Вчора474
За тиждень2320
За місяць6959
Всього552646
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Авторизация