ЧЕРГОВИЙ ВИПУСК БАКАЛАВРІВ

З 07 по 10 травня 2019 року в Навчально-науковому інституті лісового і садово- паркового господарства НУБіП України відбувся черговий захист бакалаврських робіт студентів Лубенської міжкафедральної навчальної лабораторії за спеціальністю 205 «Лісове господарство» і кваліфікацією «Деревообробні та меблеві технології».

48 студентів вчасно підготували і здали на перевірку свої випускні бакалаврські роботи. Дві екзаменаційні комісії для атестації фахівців освітнього ступеня «Бакалавр» належно оцінили роботи і доповіді студентів.

Маємо такі результати:

- «Лісове господарство»: 9 - «відмінно», 22 - «добре» і 11 - «задовільно»;

- «Деревообробні та меблеві технології»: 2 - «відмінно» та 4 - «добре».

Комісії відмітили кращі роботи і відповіді таких студентів: Іллєнко І., Глинський М., Кравченко Д., Верба В., Поліщук О., Бойко Ю., Бойко Л., Гаврилюк В., Хоменко О., Глазок М., Бихкало Д.

17 травня в ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБіП України відбудеться святкове вручення дипломів нашим випускникам.

Вікторія Сендзюк, завідувач міжкафедральною навчальною

лабораторією НУБіП України на базі Лубенського лісотехнічного коледжу,