ПРЕМІЯ ЛУБЕНСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ 2019 РОКУ

3 травня 2019 року у приміщенні кінотеатру «Київська Русь» відбулося урочисте вручення премії міського голови.

Серед стипендіатів - і наші студенти. Приємно відзначити, що вокалісти вокально-інструментального ансамблю «Пори року» вітали переможців ліричною композицією «Перше почуття».

Грамотами виконавчого комітету Лубенської міської ради нагороджено: вокально-інструментальний ансамбль «Пори року» у складі Олександри Маслак, Валерії Корнієнко, Анни Попової, Володимира Сластьоненка, Олександра Тимошенка, Наталії Сайко та Антона Озірського (художній керівник Віктор Олексійович Карпець).

Були відзначені на святі і наші переможці перших Всеукраїнських інтелектуально-спортивних змагань професійного спрямування «Forestry Quest» серед студентів коледжів та університетів, що навчаються за спеціальністю «Лісове господарство» - Анна Здоровик, Ігор Макаревич, Валентин Черня та Олексій Костенок.

Ми вас вітаємо. Так тримати!

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото - автора