• Ювілейний випуск бакалаврів Переглянути
  • Науково-практична конференція в ЛФЕК ПДАА Переглянути
  • Дистанційна навчальна практика з дисципліни "Дендрологія" під час карантину Переглянути
  • Навчальна практика з деревинознавства і лісового товарознавства Переглянути
  • 2 червня виповнюється 30 років з часу створення Товариства лісівників України Переглянути
  • Навчальна практика з лісозахисту в нових умовах Переглянути
  • Наші бакалаври складають кваліфікаційний екзамен із фахових дисциплін Переглянути
  • Відійшов у вічність Кагамлик Юрій Іванович Переглянути
  • День вишиванки - 2020 Переглянути
  • Олімпійсько-футбольному дню пам’яті Федора Шпига у Лубнах - бути! Переглянути

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

Найближчі події

• icon

НАШ ШЕВЧЕНКО

Шевченківські теми вічні, тому й посідає творчість митця особливе місце у світовій культурі.

З року в рік початок березня ознаменовується літературними читаннями, урочистими заходами з нагоди дня народження Кобзаря.

Сьогодні студенти І курсу зібралися в актовій залі коледжу, щоб вшанувати пам'ять великого сина нашого народу – Тараса Шевченка, згадати його безсмертні поезії, можливо, переосмислити глибину й пророчість його творів у світлі подій, що охопили Україну в останні роки.

На завершення зустрічі студенти взяли участь у флеш-мобі з читання незабутніх поезій Кобзаря.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи

Світлана Корнієнко, викладач української мови та літератури

фото – Аліни Козачкової