РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ ЗА ПІДСУМКАМИ НАВЧАННЯ У 1-МУ СЕМЕСТРІ 2018-2019 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Шановні студенти!

4 січня відбулося засідання стипен-діальної комісії коледжу, на якому було сформовано рейтингові списки студентів за підсумками навчання у 1-му семестрі 2018-2019 навчального року. При формуванні рейтингових списків студентів, які можуть претендувати на отримання академічної стипендії, за результатами останнього (1-го осіннього) семестрового контролю визначено загальний рейтинговий бал. Він складається із середнього балу успішності (90%) та додаткових балів (10%). Списки студентів, які навчаються за кошти обласного (регіонального) бюджету) та не мають академічної заборгованості, та відповідні бали за курсами і спеціальностями наведено нижче. Академічну стипендію призначено 45% студентів від загальної кількості студентів, які навчаються за кошти державного (регіонального) замовлення в розрізі курсів і спеціальностей згідно "Правил призначення академічних та соціальних стипендій, надання матеріальної допомоги та заохочень студентам Лубенського лісотехнічного коледжу". Всі документи доступні у форматі .pdf. Їх можна прочитати, завантажити та роздрукувати. Натисніть на відповідний пункт меню:

1. Рейтинг студентів І курсу

2. Рейтинг студентів ІІ курсу спеціальності «Лісове господарство»

3. Рейтинг студентів ІІ курсу спеціальності «Обробка деревини»

4. Рейтинг студентів ІІ курсу спеціальності «Садово-паркове господарство»

5. Рейтинг студентів ІІІ курсу спеціальності «Лісове господарство»

6. Рейтинг студентів ІІІ курсу спеціальності «Обробка деревини»

7. Рейтинг студентів ІІІ курсу спеціальності «Садово-паркове господарство»

8. Рейтинг студентів ІІІ курсу спеціальності «Облік і оподаткування»

9. Рейтинг студентів ІV курсу спеціальності «Лісове господарство»

10. Рейтинг студентів ІV курсу спеціальності «Обробка деревини»

11. Реєстр студентів, яким призначена соціальна стипендія на січень місяць 2019 року

Тамара Кушніренко, завідувач денним відділенням