ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ

        Офіційний веб-сайт навчального закладу

  • 1

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Лубенський лісотехнічний коледж надає публічну інформацію, керуючись Законом України "Про доступ до публічної інформаціїта Указом Президента України "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації"

Надання публічної інформації коледж здійснює у відповідь на інформаційний запит.

Згідно із законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит від особи на отримання інформації подається у довільній формі. При цьому обов’язково необхідно вказати:

1) ім′я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит)*;

3) підпис і дату.

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію.

Зразки форм для подання інформаційного запиту у письмовому вигляді:

- від фізичної особи (зразок);

- від юридичної особи (зразок);

- від об’єднань громадян (зразок);

- форма для подання інформаційного запиту у електронному виді (зразок).

Поштова адреса коледжу для подання інформаційного запиту: 
37503, Полтавська обл., м. Лубни, вул. Тернівська, 21,  відповідальній особі з питань запитів на інформацію (на конверті вказувати «Публічна інформація»);

телефон: (05361) 7 73 08; факс (05361) 7 26 36; електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   або   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

_________________________________________________________________________________

* Згідно із п.2 ч.1, ч.3 ст. 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації» коледж як юридична особа, що фінансується з Державного бюджету, є розпорядником лише інформації, що стосується використання ним бюджетних коштів.

Запити про доступ до персональних даних (щодо розміру стипендії, кількість місяців у навчальному році) повинні бути оформлені згідно із вимогами ст. 18 Закону України Про захист персональних даних (зокрема, вказати реквізити документа, що посвідчують особу запитувача).

Меню

Лічильник

Сьогодні38
Вчора545
За тиждень2123
За місяць14329
Всього632999
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Авторизация