НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ
Методичний кабінет коледжу був створений в 2002 році, який очолила викладач-методист Лавринович Світлана Олександрівна. Він став центром організації навчально-виховної роботи зі студентами й опорною ланкою керівництва навчального закладу з педагогічними кадрами. Мета навчально-методичного кабінету – сприяти впровадженню науково-педагогічних знань, нових досягнень у галузі навчання та виховання студентської молоді, підвищення якості підготовки спеціалістів.
У 2002 та 2003 роках Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського проводив виїзні курси підвищення кваліфікації для викладачів коледжу. На базі навчально-методичного кабінету проводились республіканські, обласні семінари, науково-практичні конференції.
В 2013 році курси «Викладач психолого-педагогічних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівня акредитації» на базі методичного кабінету коледжу провів Державний вищий навчальний заклад Університет менеджменту освіти Національної Академії педагогічних наук України.
З 2005 року методистом коледжу є Вишневська Ольга Миколаївна, викладач-методист. Основні завдання навчально-методичного кабінету – пропаганда серед викладачів, майстрів виробничого навчання досягнень педагогічної науки, психології, методики навчання та виховання студентів.
Схема 1. Структура методичної роботи
Підвищення педагогічної майстерності передбачає постійну працю. Творче кредо колективу - "Від якісних занять дл якісних знань".
Наукові праці спіробітників коледжу
(доступні у форматі .pdf. Натисніть на них, щоби переглянути):
МЕТОДИЧНА РОБОТА КОЛЕДЖУ
Педагогічна рада коледжу на початку 2017-2018 н.р. заслухала звіт про методичну роботу завідувача навчально-методичного кабінету Ольги Миколаївни Вишневської за минулий навчальний рік. Були окреслені ті проблеми, над якими працюють і будуть працювати викладачі в цьому році.
Довгострокова проблема над якою працює педагогічний колектив коледжу - «Психолого-педагогічні умови самоактуалізації та самореалізації особистості».
На цей навчальний рік актуальною визнали проблему дослідної та науково-пошукової роботи викладачів та студентів.
Адже ця робота охоплює як організацію навчального процесу так і гурткову роботу в навчальних кабінетах і лабораторіях. Вона передбачає:
- організацію та проведення лабораторних та практичних робіт;
- організацію дипломного та курсового проектування;
- проведення навчальних та виробничих практик;
- проведення та участь у науково-практичних конференціях;
- проведення олімпіад;
- вікторин;
- конкурсів;
- виставок творчих робіт студентів та викладачів;
- роботу з обдарованими студентами.
Отже, колектив студентів та викладачів коледжу в 2017-2018 н.р. працює над проблемою «Активізація дослідної та науково-пошукової роботи викладачів та студентів коледжу».