КАБІНЕТ БУХГАЛТЕРСЬКОГО, ФІНАНСОВОГО ТА УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ

Лубенський лісотехнічний коледж вже 17 років здійснює підготовку студентів за спеціальністю «Бухгалтерський облік».

Для забезпечення навчального процесу та якісної підготовки майбутніх спеціалістів з бухгалтерського обліку, здатних у нових соціально-економічних умовах вирішувати складні питання діяльності суб’єктів господарювання. У 1997 році був створений кабінет «Бухгалтерського, фінансового та управлінського обліку».

Першим завідувачем кабінету була призначена Корнієнко Віра Олександрівна – викладач вищої категорії, випускниця Полтавського сільськогосподарського інституту (1989 рік). За фахом - економіст з бухгалтерського обліку. З 1997 року працювала в коледжі на посаді завідувача відділенням обліку і аудиту.  З 2000 по 2005 рік – голова циклової комісії спеціальності «Бухгалтерський облік», викладач спеціальних дисциплін. У 2002 році за особистий внесок у підготовці спеціалістів з бухгалтерського обліку відзначена Грамотою Державного комітету лісового господарства України.

Кушніренко Тамара Вікторівна – викладач спеціальних дисциплін вищої категорії. У 2002 році закінчила Харківський інститут соціального прогресу за спеціальністю «Фінанси». З 2005 року – голова циклової комісії спеціальності «Бухгалтерський облік», завідувач кабінету бухгалтерського, фінансового та управлінського обліку.

Головним напрямком роботи кабінету «Бухгалтерського, фінансового та управлінського обліку» є забезпечення навчального процесу.

В кабінеті проводять:

а) лекційні, практичні і семінарські заняття;

б) групові та індивідуальні консультації;

в) навчальні практики.

В кабінеті проходять предметні тижні з економічних дисциплін, зустрічі з фахівцями різних галузей знань.

Кабінет забезпечений навчальною літературою, методичним та роздатковим матеріалом.

Тісна співпраця з редакцією всеукраїнської газети «Все про бухгалтерський облік» дає можливість забезпечити кабінет професійними періодичними виданнями з питань обліку, контролю та оподаткування.

У сучасному світі цінуються спеціалісти, які мають ґрунтовні знання, тверду життєву позицію, прагнуть перемагати та досягати поставленої мети. Саме таких фахівців з бухгалтерського обліку готує Лубенський лісотехнічний коледж.