ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

        Офіційний веб-сайт навчального закладу

  • 1

НОВИНИ, ПОВІДОМЛЕННЯ ТА ОГОЛОШЕННЯ ВІД ПРОФКОМУ

 

 ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЛІСУ ТА ЛІСІВНИЧОЇ ОСВІТИ!

Первинна профспілкова організація Лубенського лісотехнічного коледжу разом з Центральним комітетом Профспілки працівників лісового господарства України щиро вітає працівників трудових колективів галузі, профспілкових лідерів, профактивістів з нашим професійним святом – Днем працівника лісу.

Наші вітання також родинам лісівників, викладачам, студентам лісових університетів і коледжів та учням шкільних лісництв, які обрали благородну професію лісівника.

Профспілка працівників лісового господарства спільно з господарниками постійно турбуються про поліпшення соціального та правового захисту працівників лісу, своєчасну і гідну заробітну плату, створення здорових і безпечних умов праці, відпочинок та оздоровлення працівників та членів їхніх сімей і більшість трудових колективів державних лісогосподарських підприємств стабільно працюють протягом багатьох років.

Твердо впевнені, що патріотизм та високий професіоналізм українських лісівників дозволять подолати ті негаразди, які сьогодні виникли в галузі та піднімуть українське лісівництво до ще вищого рівня.

Ми висловлюємо глибоку подяку за сумлінну і невтомну працю усім, хто сьогодні трудиться на лісогосподарській ниві, а також ветеранам, які присвятили частину свого життя цій благородній справі. Нехай мир, добробут та порозуміння в нашому суспільстві стануть запорукою процвітання лісової галузі України.

Низький уклін Вам та найтепліші побажання міцного здоров'я та щастя, сімейного благополуччя й достатку, успіхів і всіляких гараздів.

Нехай негоди обходять наші ліси і ваші оселі, а всі мрії і бажання збуваються.

З професійним святом - Днем працівника лісу!

 

Професійна спілка працівників лісового господарства України

та Первинна профспілкова організація Лубенського лісотехнічного коледжу

Меню

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Авторизация