ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

У КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ ПРОВЕДЕНО ЗАХІД ПРИУРОЧЕНИЙ ДО ЮВІЛЕЮ КОЛЕДЖУ

Восени цього року Лубенський лісотехнічний фаховий коледж відзначає свій 130-літній ювілей.

Саме у жовтні 1891року вперше було проведено набір учнів до Лубенської нижчої сільськогосподарської школи ІІ-го розряду, таку назву тоді мав навчальний заклад. Вже у трьох століттях плідно працює він на освітянській ниві.

У суботу 11 вересня в конференц-залі Лубенського краєзнавчого музею ім. Гната Стеллецького було проведено захід приурочений до згаданого ювілею. На зустріч прибули краєзнавці, журналісти, лубенці небайдужі до історії рідного краю і звичайно, що дуже порадувало, - випускники коледжу різних років.

З цікавими фактами минулого, які стосуються навчального закладу познайомила присутніх науковий співробітник музею Тетяна Сафронова. У музейному зібранні є чимало документів та світлин, які розповідають про етапи становлення нашого навчального закладу. Варто щиро подякувати адміністрації та працівникам музею за надану можливість виступити перед лубенцями з розповіддю про нашу славну освітянську минувшину.

Сергій Омельченко, викладач історії;

фото - автора