ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

        Офіційний веб-сайт навчального закладу

 • 1

ДЕНЬ ЗНАНЬ – 2021. МИ РОЗПОЧАЛИ! З НОВИМ НАВЧАЛЬНИМ РОКОМ, ДРУЗІ!

День знань - одне із головних свят навчального року – урочисте та хвилююче.

Цього дня починається незвіданий, цікавий, і водночас, нелегкий шлях до пізнання, нових звершень, нового життя.

Першовересень радо зустрів після тривалої паузи своїх вихованців. Із вітальним словом до студентів, їх батьків та викладачів звернувся директор коледжу Роман Сендзюк.

На свято завітали перший заступник начальника Полтавського обласного управління лісового і мисливського господарства України, головний лісничий, випускник нашого коледжу Олексій Тенянко та заступник міського голови Світлана Бредун.

Державний Прапор України та прапор коледжу підняли кращі студенти навчального закладу:

 • Владислав Гриценко – відмінник навчання, активний учасник громадського життя коледжу;
 • Катерина Іванченко – студентка групи СПГ-41, учасниця художньої самодіяльності, активна учасниця громадського життя навчального закладу.
 • Марина Минка – студентка групи ЛГ-43, активна учасниця громадського життя навчального закладу.
 • Володимир Сластьоненко – студент групи ЛГ-41, учасник художньої самодіяльності.

За відмінні успіхи у навчанні грамоти отримали: Євгенія Левченко (СПГ-41), Максим Харченко (ЛГ-43), Владислав Гриценко (ОД-41) та Артем П’ятак (ОД-41).

За підсумками 2-го семестру минулого навчального року було відзначено академічні групи:

 • І місце - група СПГ-31, класний керівник Грибович Є.С.;
 • ІІ місце – група ЛГ-42, класний керівник Донець Т.М.;
 • ІІІ місце – група СПГ, ОД-11, класний керівник Герасименко О.М.

У виконанні вокально-інструментального ансамблю «Пори року» – неодноразових володарів дипломів І ступеня обласного міжвузівського мистецького фестивалю-конкурсу «Студентська весна» прозвучали музичні вітання. До речі, відбувся дебют «Пісні про коледж» – слова Світлани Корнієнко, музика Віктора Карпця.

Почесними грамотами Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток освіти та з нагоди Дня знань були відзначені Василь Гонтар, Олександр Литвиненко та Олександр Шестопал.

Грамотами Виконавчого комітету Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області за багаторічну сімлінну працю, високу фахову майстерність, вагомий особистий внесок у підготовці фахівців для лісової галузі та з нагоди Дня знань нагороджено Аліну Козачкову, Галину Гузь та Людмилу Шакалій.

Людмила Єремієвська цьогоріч була відзначена ПЕДАГОГІЧНИМ ОСКАРОМ у номінації «Інновації у створенні й упровадженні сучасних методик, форм, прийомів викладання, навчально-методичного забезпечення, національного й професійного виховання студентської молоді в умовах виклику сьогодення.

Відбулося представлення класних керівників груп нового набору:

 • Донець Тетяна Михайлівна – група ЛГ-11;
 • Пелипань Яна Миколаївна – група СПГ, ОД-11;
 • Дем’яненко Олена Ігорівна – група ЛГ-23.

Свято поєднало у собі декілька подій для студентів груп нового набору - це і перші враження в якості студента Лубенського лісотехнічного фахового коледжу, і знайомство з одногрупниками.

1 вересня для випускних груп – це час для роздумів: закладіть міцний фундамент для своїх перемог. Шановні батьки! Нехай діти тішать Вас своїми досягненнями! Дорогі викладачі, повірте, цьогорічний першовересень буде як ніколи сонячним, нестиме лише позитивні емоції та щирі усмішки, а очі Ваших вихованців іскорками цікавості нехай дають велику надію, що Ваш педагогічний шлях буде повний нових досягнень.

Нехай цей день стане для всіх Вас - Днем великих надій! Зі святом! Щасти Вам!

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото та відео – Олександра Заканича

Меню

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Авторизация