ВІДІЙШОВ У ВІЧНІСТЬ КОЗЮРА ВАЛЕРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Лубенський лісотехнічний коледж із сумом повідомляє, що 2 травня 2019 року на 69 році пішов із життя Козюра Валерій Миколайович.

Валерій Миколайович Козюра народився у 1950 році. Після закінчення історичного факультету Харківського державного університету плідно працював на педагогічній ниві та державній службі. У Лубенському лісотехнічному коледжі працював з 1 вересня 1991 року, викладав історію України, всесвітню історію та суспільні дисципліни.

Валерій Козюра є автором численних публікацій та досліджень з історії України, Лубенщини, Посульського краю, а також неодноразовим лауреатом різних премій за невтомну пошукову роботу в галузі краєзнавства. Краєзнавчі здобутки Валерія Миколайовича знайшли втілення і в оформленні кабінету історії України Лубенського лісотехнічного коледжу, де зібрані різнопланові матеріали, присвячені найважливішим періодам вітчизняної історії та історії рідного краю.

Валерій Миколайович - учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Нагороджений Почесною Грамотою Державного комітету лісового господарства України (2004, 2010), Іменним годинником Голови Державного комітету лісового господарства України (2010), Подякою Голови Державного агентства лісових ресурсів України з врученням пам’ятного листа (2011), Грамотою Полтавської обласної державної адміністрації (2011), Подякою Голови Державного агентства лісових ресурсів України (2015) та ін.

З листопада 2015 року – на залуженому відпочинку.

Похований Валерій Миколайович на батьківщині у м. Решетилівка

Світла пам’ять про Валерія Миколайовича назавжди залишиться в серцях колег та тисяч випускників навчального закладу!

Адміністрація та профспілковий комітет коледжу

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 280094