2016-12-07

СПОРТИВНІ НОВИНИ КОЛЕДЖУ

Баскетбол. Студенти коледжу знають, що займаючись баскетболом, вони стають сильнішими, спритнішими і сміливішими, виховують в собі вміння швидко орієнтуватися в складній обстановці.

У спортивній залі коледжу вирували спортивні пристрасті, радості перемоги і розчарування поразок – все це злилося в одну назву - змагання з баскетболу. Чемпіоном коледжу з баскетболу стала команда групи ЛГ-41 (фізорг Хршоян Муш). Друге місце посіла команда групи ЛГ-33 (фізорг Шевченко Олександр). Третє – група Б-21 (фізорг Батієвська Ольга).

Далі місця розподілилися таким чином: 4 місце – ЛГ-22, 5 – ЛГ-21, 6 – ЛГ-11, 7 – ЛГ-23, 8 – ЛГ-32, 9 - ЛГ-12,  10 – ЛГ-31, 11 – ЛГ-42, 12 – збірна І курсу.

Кращими гравцями з баскетболу стали: Гладун Ростислав – група ЛГ-41, Литвиненко Іван – група ЛГ-41, Павлов Юрій – група ЛГ-41, Тараненко Ігор – група ЛГ-41.

Шахи

Майже місяць спортивний клас коледжу став ареною шахової баталії. І тільки фінальні ігри визначили чемпіонів з шахів в особистому та командному заліку.

Таким чином, І місце з шахів завоювала команда групи ЛГ-22 (фізорг Спасібко Володимир, ІІ – збірна ЛГ-12 (фізорг Ситник Ілля), ІІІ – ЛГ-31 (фізорг Павлюченко Владислав). В особистому заліку чемпіоном коледжу став Павлюченко Владислав (ЛГ-31), ІІ місце – Січкар Артур (ЛГ-22), ІІІ – Макаревич Ігор (ЛГ-21).