2016-11-17

ЧУДОВЕ СПОРТИВНЕ СВЯТО З НАГОДИ ДНЯ СТУДЕНТА ВІДБУЛОСЯ У СПОРТИВНІЙ ЗАЛІ

За ініціативою студентського парламенту та підтримки адміністрації у спортивній залі коледжу відбулося чудове спортивне свято з нагоди Дня студента.

Змагання були у п'яти видах спорту: підтягування на перекладині, віджимання від підлоги (дівчата), армреслінг, кидки м'яча у баскетбольнийкошик та перетягування канату (линви). Учасниками стали збірні команди відділень "Лісове господарство», «Оброблювання деревини», «Садово-паркове господарство», "Облік і оподаткування» до яких приєдналася збірна команда викладачів.

Перемогу здобули в підтягуванні на перекладині – Черненко Віктор (група ОД-41), в згинанні та розгинанні рук в упорі лежачи не було рівних викладачу – Космині Оксані, в армспорті сильнішими були – Пономаренко Тетяна (група ЛГ-41) та Хршоян Муш (група ЛГ-41). Змагання з кидків баскетбольного м’яча в кошик виграла команда збірна «Обліку і оподаткування», в перетягуванні линви чемпіонами стала - збірна команда викладачів. Збірна команда «Обробки деревини» стала чемпіоном цих змагань і отримала не тільки торт, а й футбольний м’яч.

У загальнокомандному заліку місця розподілились наступним чином:

1. «Оброблювання деревини»

2. «Команда викладачів»

3. «Облік і оподаткування»

4. «Лісове господарство»

5. «Садово-паркове господарство»

А потім були торти і солодощі, які отримали усі учасники змагань. На закритті змагань директор коледжу Роман Сендзюк подякував студентському парламенту за організацію цікавого заходу і висловив надію, що подібні змагання будуть регулярними - адже спорт не тільки зміцнює здоров’я, а й згуртовує колектив.

Олександр Литвиненко, редактор сайту, викладач спецдисциплін;

Іван Бай, керівник фізичного виховання;

фото - Олександр Заканич, Сергій Козачков, Валерія Касьяненко