2013-08-30

ВАЛЕРІЙ ТА ІГОР КОЗЮРИ - ЛАУРЕАТИ ПРЕМІЇ ІМЕНІ САМІЙЛА ВЕЛИЧКА

Під час урочистостей з нагоди 22-ї річниці Незалежності України біля пам’ятника українським загиблим козакам у Полтаві міський голова Олександр Мамай вручив нашим землякам – відомим краєзнавцям Валерію та Ігорю Козюрам.

Це оцінка за їх вагомий творчий доробок, популяризацію історико-культурної спадщини України, премію імені славного сина Полтавщини, найвидатнішого літописця героїчної доби козацтва, канцеляриста Генеральної Військової Канцелярії Самійла Величка.У слові-відповіді кандидат історичних наук Ігор Козюра привітав полтавців зі святом, подякував за високу відзнаку і передав у дар музею “Поле Полтавської битви” від імені Почесного консула Полтавщини у Санкт-Петербурзі професора Анатолія Асаула копії сторінок оригіналу “Літопису” Самійла Величка.

Приємно зазначити, що Валерій Миколайович Козюра є викладачем нашого коледжу, користується повагою серед студентів і колег. Так тримати!

Роман Сендзюк, директор коледжу;

фото – Валерій та Ігор Козюри