2013-04-26

ЧОРНОБИЛЬ - ТРАГЕДІЯ, ЩО ЗАЛИШИТЬСЯ В НАШИХ СЕРЦЯХ

Вже 27 років минуло відтоді, як у поліському містечку Чорнобиль сталася страшна біда – аварія на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції.

Ця катастрофа, епіцентром якої була Україна, стала однією з найбільших трагедій в історії людства, посівши одне з місць у списку поруч зі страхіттями Хіросіми та Нагасакі.

Наслідки квітня 1986 року і нині дають про себе знати не лише на території України, а й Росії та Бєларусі.

Традиційно 26 квітня у стінах Лубенського лісотехнічного коледжу проводиться захід, присвячений Чорнобильській трагедії.

Викладачі навчального закладу – Ілащук Борис Миколайович, Козачков Сергій Миколайович та Козюра Валерій Миколайович були ліквідаторами на ЧАЕС у 1986 р. Студенти мали змогу почути більше про наслідки з вуст ліквідаторів. Борис Ілащук у своїй розповіді пригадав ті далекі квітневі дні.

Директор коледжу Роман Сендзюк. побажав здоров’я викладач-ліквідаторам. Тематична презентація супроводжувала виступ студентів – Іщенка Ярослава (ЛГ-22), Бабак Інни (Б-21), Наконечного Павла (ЛГ-12) та Стріленко Людмили (ЛГ-12).

Подібні заходи потрібні, щоб прийдешні покоління пам’ятали історію своєї країни.

Аліна Козачкова, голова циклової комісії загальноосвітніх

та соціально-гуманітарних дисциплін;

фото - Сергій Козачков