2011-04-07

ДОВШОЮ СТАЛА АЛЕЯ, ЗАКЛАДЕНА НА ЧЕСТЬ ГЕРОЇВ-ЧОРНОБИЛЬЦІВ НА ЗАЖУР-ГОРІ

Триває акція «Майбутнє лісу в твоїх руках», і в рамках її проведення студентами та викладачами нашого коледжу зроблено ще одну добру справу.

Під керівництвом заступника директора з виробничого навчання Ілащука Б.М. та за участі Голови районної організація ВГО «Союз Чорнобиль України» Куксань В.В., взяли участь у доповненні Алеї пам'яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, що знаходиться на Зажур-горі поблизу Мгарського Спасо-Преображенського монастиря. Алея закладена 27 квітня 1996 року. Цього року на алеї висадили 120 саджанців берізок. Кожна з берізок, що тягнеться до сонця - це чиєсь обірване Чорнобильською катастрофою життя. Ці дерева зберігатимуть добру пам'ять про людей Лубенщини, які врятували нас від техногенної аварії XX століття.

Борис Ілащук, заступник директора з виробничого навчання;

фото - автора