2011-04-15

В МАЙБУТНЬОМУ В КОЛЕДЖІ КВІТУВАТИМЕ САКУРА…

Представники місцевої влади та журналісти міськрайонних та обласних засобів масової інформації заклали на території коледжу алею журналістів із саджанців сакури – символу японської культури.

Таким способом, як наголосив міський голова Лубен Олександр Грицаєнко вони висловили підтримку японському народу, що постраждав від цунамі, землетрусу й аварії на атомній станції.

В акції по закладці алеї прийняли участь журналісти газет «Лубенщина», «Зоря Полтавщини», «Село Полтавське», «Вечірня Полтава», Полтавської обласної телерадіокомпанії «Лтава», радіо «Лтава», «Радіо-Лубни», а також представники Спілки журналістів. Активну участь прийняли також ветерани нашого коледжу Демченко Марія Ксенофонтівна та Курдибаха Іван Олександрович і студенти ІІІ курсу спеціальності «Лісове господарство».

Роман Сендзюк, директор коледжу;

фото – Сергій Козачков та Олександр Заканич