ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ

        Офіційний веб-сайт навчального закладу

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

2012-06-22

ПІДСУМКИ СПОРТИВНО-МАСОВОЇ РОБОТИ У КОЛЕДЖІ ЗА ІІ СЕМЕСТР 2011-2012 н.р.

За ІІ семестр 2011-2012 н.р. в Лубенському лісотехнічному коледжі проведено спортивно-масові заходи:

а) на рівні коледжу:        

   - першість коледжу з шашок; 

   - першість коледжу з волейболу;

   - першість коледжу з н/тенісу.

б) на рівні міста Лубни:  

   - першість м. Лубни серед колективів фізичної  культури з н/тенісу (2 місце);

   - першість м. Лубни серед колективів фізичної культури з шахів (3 місце);

   - першість м. Лубни серед колективів фізичної культури з міні-футболу (5 місце).

в) першість Полтавської області серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації:  

  - міні-футбол (2 місце);

  - легка атлетика (10 місце);

  - легкоатлетичний крос (11 місце).

За підсумками спортивних змагань, в рамках Спартакіади коледжу, місця серед навчальних груп розподілилися слідуючим чином:

1 місце – ЛГ-21 (кл. керівник Дем’яненко О.І.);

2 місце – ЛГ-33 (кл. керівник Литвиненко О.М.);

3 місце – ОД-31 (кл. керівник Пєтухов Г.Ф.);

4 місце – ЛГ-23                              10 місце – ЛГ-12

5 місце – ЛГ-22                              11 місце – ЛГ-11   

6 місце – ЛГ-31                              12 місце – Б-21

7 місце – ЛГ-32                              13 місце – ОД-41

8 місце – Б-22                                14 місце – Б-11

9 місце – ОД-21

Слід відзначити активну участь в проведенні Спартакіади коледжу фізоргів груп: Чорного Олександра (група ЛГ-21), Овчарського Григорія (група ЛГ-33), Болюха Владислава (група ОД-31) та Кулика Володимира (група Б-22).

На протязі навчального року непоганих спортивних результатів досягли слідуючі студенти: Козаченко Олег (група ЛГ-42), Туров Олександр (група ЛГ-42), Хомич Дмитро (ОД-31), Болюх Владислав (група ОД-31), Кулик Володимир (група Б-22) з міні-футболу; Бойко Олександр (група ЛГ-21), Середняк Микола (група ЛГ-32), Ковальов Дмитро (група ОД-41), Кулик Володимир (група Б-22) з легкої атлетики; Сидоренко Віктор (група ЛГ-33), Рог Іван (група ЛГ-31), Яковенко Ярослав (група ЛГ-42), Черевко Дмитро (група ЛГ-22) – гирьовий спорт; Загорулько Оксана (група ЛГ-33), Сімонов Олександр (група ЛГ-31), Голод Світлана (група ЛГ-11) – н/теніс; Костюченко Михайло (група ЛГ-12), Марченко Яна (група Б-31) – шахи; Панкруша Олег (група ЛГ-23) – волейбол.

Слід відмітити виступи збірних команд коледжу в обласних змаганнях Спартакіади ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з міні-футболу (тренер Павлюченко А.М.) – 2 місце, гирьовий спорт (тренер Халтурін В.П.) – 7 місце.

На ряду з цим бажає кращої підготовки до обласних змагань даного рівня збірних команд з легкоатлетичного кросу (тренер Карпенко О.І.), легкої атлетики (тренер Бай І.Г.).

Олександр Карпенко, керівник фізичного виховання;

фото - автора

Меню

Лічильник

Сьогодні181
Вчора374
За тиждень1570
За місяць5388
Всього402251
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Авторизация