ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ

        Офіційний веб-сайт навчального закладу

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

 ПРИВІТАЛИ ДОНЕЦЬКИХ ДРУЗІВ І КОЛЕГ З 175-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

28 вересня 2018 року у смт. Графське Волноваського району Донецької області відбулися урочистості з нагоди 175-річчя з дня заснування Великоанадольського лісового коледжу, який бере свій початок у далекому 1843 році, коли Віктор Єгорович фон Графф заснував Великоанадольську лісову дачу та лісову школу.

Детальніше...

СПІВПРАЦЯ З КАФЕДРОЮ ТАКСАЦІЇ ЛІСУ ТА ЛІСОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ – ВІДВІДАЛИ ТАКСАЦІЙНИЙ МАЙДАНЧИК В ННІ ЛІСОВОГО І САДОВО-ПАРКОВОГО ГОСПОДАРСТВА НУБІП УКРАЇНИ

27 вересня під час екскурсії на виставку «Лісдеревмаш» студенти ІІІ курсу спеціальності «Лісове господарство» мали можливість відвідати Ботанічний сад Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ).

Детальніше...

 ВІДВІДАЛИ ВИСТАВКУ «ЛІСДЕРЕВМАШ - 2018»

З 25 по 28 вересня 2018 року в м. Києві проходила щорічна 17-та Міжнародна виставка машин і обладнання для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості «LISDEREVMASH-2018».

Детальніше...

З’ЇЗД ЛІСІВНИКІВ УКРАЇНИ ПРОДЕМОНСТРУВАВ СИЛУ І МІЦЬ ЛІСІВНИЧОЇ ГРОМАДИ

25 вересня відбувся IV з’їзд лісівників України, скликаний для обговорення нагальних питань щодо стану, проблем і перспектив розвитку лісового господарства України.

Детальніше...

Меню

Лічильник

Сьогодні259
Вчора279
За тиждень538
За місяць5608
Всього391270
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Авторизация