ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ

        Офіційний веб-сайт навчального закладу

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

 ЗАВЕРШИЛАСЯ НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА З ДИСЦИПЛІНИ «ДЕНДРОЛОГІЯ» У ГРУПІ ЛГ-23

Наприкінці червня добігла до свого кінця навчальна практика у групі ЛГ–23 (спеціальність «Лісове господарство») з дисципліни «Дендрологія».

Протягом п’яти днів студенти збирали та гербаризували деревні рослині, створювали колекції суцвіть та виконували фенологічні спостереження за деревними рослинами.

В перші дні практики студенти під керівництвом викладача пройшли екскурсійними маршрутами територією навчального закладу, лісовими масивами та захисними насадженнями села Терни, дендропарком коледжу, зібравши пагони з листям більше 100 видів деревних рослин. Робота кипіла, бо кожен студент мав своє завдання, у сформованих бригадах, під керівництвом відповідальних та наполегливих бригадирів.

Адже теоретичні знання, набуті протягом року, можна закріпити і покращити  практичними навиками, бо, як кажуть – краще один раз побачити, ніж 100 разів почути. Студентів не розчарували сподівання – разом з керівником практики Тимошенко Тамарою Іванівною вони побачили чудові пейзажі околиць міста, познайомились з екзотичними рослинами дендропарку коледжу, а прекрасний настрій, молодеча енергія і отримані знання - запорука успішної здачі практики. Далі за допомогою викладача, гербарних зразків, списку латинських назв, старанності та наполегливості було складено залік по зібраному матеріалу.

Ну а куди ж без фото?! Знайшовся час і для цього…

 

 

Тамара Тимошенко, викладач фахових дисциплін, керівник практики;

Олександр Литвиненковикладач фахових дисциплін,

класний керівник групи ЛГ-23, редактор сайту;

фото - Тамари Тимошенко

Меню

Лічильник

Сьогодні9
Вчора556
За тиждень1551
За місяць7055
Всього427787
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Авторизация