ДРУЖНІЙ ВІЗИТ ШКОЛЯРІВ

13 червня до коледжу із дружнім візитом завітали школярі із Лубенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Під час екскурсії діти разом із вчителями розширили кругозір про красу довкілля, природу, особливості її збереження і примноження, про лісові багатства та професію працівника лісового господарства. Дізналися багато цікавих речей про фахові дисципліни, які вивчають студенти протягом навчання у коледжі.

Школярі побували на практичних заняттях у групах ЛГ-22, ЛГ-31, ЛГ-33 та СПГ-21. Викладачі коледжу розповіли про специфіку вивчення дендрології, ботаніки, лісової таксації та геодезії.

Цікава екскурсія по коледжу та території, фізичні вправи на тренажерах, смачний обід у їдальні – маємо надію, що запам’ятається маленьким абітурієнтам.

Чекаємо на майбутніх лісівників!

А всім, хто ще сумнівається до якого ВНЗ вступати –  рекомендуємо завітати до Лубенського лісотехнічного коледжу!

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото - автора