СПІВПРАЦЯ: І-Й ЕТАП КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

З 21 по 25 травня 2018 року на базі Лубенського лісотехнічного коледжу успішно пройшов І етап виїзних курсів підвищення кваліфікації.

Він проводився Державним вищим навчальним закладом «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України для викладачів коледжів з проблеми «Психолого-педагогічні засади розвитку конкурентоздатності майбутніх фахівців» (куратор-тьютор – ст. викл. С.В.Казакова).

Викладачі коледжу мали можливість співпрацювати із старшими викладачами кафедри психології управління Казаковою Світланою Володимирівною та Прокопенко Оленою Антонівною. Цікаві та змістовні тематичні дискусії проходили у формі навчальних тренінгів.

Спільні заняття дали можливість краще пізнати тонкощі сучасного навчального процесу та його особливості.

Ольга Вишневська, завідувач навчально-методичним кабінетом;

фото - автора