ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ З «ЕКОНОМІКИ, ОРГАНІЗАЦІЇ І ПЛАНУВАННЯ Л/Г»

Останнім етапом навчального процесу для студентів IV курсу спеціальності «Лісове господарство» перед складанням іспитів є захист курсових робіт.

Вона виконується також з навчальної дисципліни «Економіка, організація і планування лісового господарства», головною метою яких є поєднання економічних, лісівничих та технологічних знань для розробки виробничо-фінансового плану по лісовому господарству і мисливству лісогосподарського підприємства. На початку травня студенти успішно захистили свої роботи, де провели розрахунки витрат праці і зарплати, вартості послуг машин та механізмів, матеріальні витрати, визначили необхідну кількості працівників для виконання запланованих робіт та розрахували джерела покриття витрат на лісогосподарські заходи та утримання апарату управління.

Оксана Космина, викладач фахових дисциплін;

фото - автора