ЧЕРГОВИЙ ВИПУСК БАКАЛАВРІВ

На базі нашого коледжу з 2002 року проводиться підготовка фахівців освітнього ступеня «Бакалавр» за спеціальностями «Лісове господарство», «Деревооброблювальні та меблеві технології», а з цього навчального року відбудеться перший набір на спеціальність «Садово- паркове господарство».

І ось в перші дні травня у м. Києві в Національному університеті біоресурсів і природокористування України 53 студенти захищали випускні бакалаврські роботи. Їх теми стосувались таких напрямів лісогосподарської діяльності: лісівництво, лісорозведення і лісовідновлення, лісова меліорація, біологія лісу та мисливствознавство, лісова таксація і лісовпорядкування, лісовий менеджмент, деревооброблювальні технології та інше.

Серед цьогорічних випускників: 1 головний лісничий, 6 інженерних працівників лісового господарства, 5 лісничих, 3 помічника лісничого, 17 майстрів лісу.

Більшість студентів показали гарні знання і отримали оцінки «добре» та «відмінно».

Найкращі випускні роботи, які вирізнялися актуальністю тем та були відзначені екзаменаційною комісією як кращі і рекомендовані до впровадження у виробництво, а саме у студентів: Анни Больбот, Людмили Лисенко, Юрія Бондаренка, Сергія Шатравки, Олександра Радзевіла, Вадима Бихкала, Анатолія Неліна та Євгенія Литовченка.

18 травня відбулося святкове вручення дипломів випускникам в Навчально-науковому інституті лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Тож привітаємо наших бакалаврів із цією святковою подією.

Частина випускників, отримавши диплом бакалавра, планує надалі здобувати освіту магістра в першу чергу, у рідному університеті.

Користуючись нагодою, запрошуємо колишніх випускників технікумів та коледжів на навчання у міжкафедральну навчальну лабораторію НУБіП України на базі Лубенського лісотехнічного коледжу.

Вікторія Сендзюк, завідувач міжкафедральною навчальною

лабораторією НУБіП України на базі