ЕКСКУРСІЯ ДО МУЗЕЮ ЗАСУЛЬСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ

Лубенщина - край, який дихає історією.

Про далекі трагічні дні фашистської окупації та голокосту на території Засулля та навколишніх сіл розповідають експозиції музею Засульської гімназії.

Ексурсію, на якій побували студенти-першокурсники 17 травня, провів директор гімназії Анатолій Савенков зі своїми вихованцями.

У першій музейній кімнаті студенти почули розповідь про звірства фашистів у Засульському яру, переглянули світлини, та відео. Експозиція другої кімнати створена на згадку про тих, хто загинув під час Голодомору 1932-1933 років.

Наприкінці екскурсії присутнім запропоновано вшанувати пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Пам'ять - це книга, яку пишуть живі задля майбутнього покоління.

Завершилася екскурсія поїздкою до місця масового розстрілу євреїв, на якому споруджено пам’ятник у вигляді мінори.

Ольга Вишневська, завідувач навчально-методичним кабінетом,

Світлана Корнієнко, викладач української мови та літератури;

фото - автора