ЗАВЕРШИЛА РОБОТУ ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1343-А від 13.12.2017 року в коледжі з 20 по 22 грудня працювала експертна комісія.

Метою роботи комісії було проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.03050901 «Бухгалтерський облік» у складі: Акімової Наталії Сергіївни (голова комісії) - професора кафедри бухгалтерського обліку, аудиту та оподаткування Харківського державного університету харчування та торгівлі, кандидата економічних наук, доцента та Єрошенко Тетяни Анатоліївни – голови циклової комісії соціально-економічних дисциплін Відокремленого структурного підрозділу Городищенський коледж Уманського університету садівництва.

Володимир Рева, заступник директора з навчальної роботи;

фото - Аліна Козачкова