ПОДАРУВАЛИ ДІТЯМ СВЯТО НА ПІДТРИМКУ АКЦІЇ «МИКОЛАЙ ПРО ТЕБЕ НЕ ЗАБУДЕ»...

19 грудня 2017 року актив Студентської ради відвідав Лубенський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів виконавчого комітету Лубенської міської Ради.

Студенти привітали діток зі святом, побажали їм здоров’я та подарували подарунки, на які із нетерпіння чекали малюки.

Фарби, пензлики, альбоми та кольорові олівці стануть у нагоді при корекційно-розвитковій роботі.

Хочу подякувати Володимирові Бабаку, Богданові Зєнченку, Олені Вовсі, Герасименко Карині та Олександрові Коваленку, які ініціювали та підтримали пропозицію щодо поїздки у центр реабілітації напередодні свята святого Миколая; а також всім, хто не залишився байдужим і відгукнулися взяти участь в акції «Подаруй дитині свято».

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото - автора та Олександра Коваленка (студент групи ЛГ-41)