ЗАВЕРШИЛА РОБОТУ ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1341-А від 13.12.2017 року в коледжі з 18 по 20 грудня працювала експертна комісія.

Вона працювала з метою проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.09010301 «Лісове господарство» у складі: Ковалевського Сергія Борисовича (голова комісії) - професора кафедри дендрології та лісової селекції Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктора сільськогосподарських наук та Яковлєвої Майї Павлівни – голови циклової комісії спеціальності «Лісове господарство» Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу.

Експерти провели зустріч з педагогічним колективом, ознайомилися з навчально-методичною документацією та матеріально-технічною базою коледжу.

Комісією було проведено комплексні контрольні роботи в групах ІІІ та ІV курсів згідно графіку. Комісія працювала не лише над аналізом виконання студентами комплексних контрольних робіт з гуманітарної та соціально-економічної, математичної та природничо-наукової, професійної та практичної підготовок, але й над експертними висновками щодо акредитації спеціальності 5.09010301 Лісове господарство (205 Лісове господарство). Під час перевірки експертною комісією було проведено наради з керівництвом, співбесіди з працівниками та студентами коледжу; перевірені документи коледжу, які підтверджують загальні відомості про коледж; проаналізовано стан кадрового забезпечення; вибірково перевірені курсові роботи і проекти, звіти про практику та організацію, методичне забезпечення Державної атестації і т.ін.

Володимир Рева, заступник директора з навчальної роботи;

фото – Аліна Козачкова