ВІДІЙШОВ У ВІЧНІСТЬ АНДРЕЄВ ВІТАЛІЙ ГЕОРГІЙОВИЧ

Лубенський лісотехнічний коледж із сумом повідомляє, що 21 червня 2015 року пішов із життя Андреєв Віталій Георгійович.

Народився Віталій  Георгійович 5 грудня 1934 року  у місті Києві, де пройшло його дитинство.  Після евакуації в 1941 році сім’я переїжджає до Лубен. Тут він здобуває середню освіту, а у 1952 р. стає студентом фізико-математичного факу-льтету Харківського державного університету ім. О.Горького. Після закінчення ВУЗу в 1955 р. розпочав трудову діяльність на посаді вчителя математики та фізики Лубенської середньої школи №3. З 1973 р. по 1974 р. – директор Солоницької восьмирічної школи. З 1976 р. по 1981 р. – вчитель математики в Лубенській середній школі №1. З 1981 р. до виходу на заслужений відпочинок в 2012 р. працював викладачем математики Лубенського лісотехнічного коледжу.

Протягом всього періоду діяльності Віталія Георгійовича відзначали інтелігентність і висока культура, тактовність і скромність, професіоналізм  і доступність.

За вагомі  успіхи в роботі нагороджений медаллю «За трудові відзнаки», знаком Відмінник народної освіти, грамотами Міністерства освіти і науки України, ЦК ЛКСМ України, Держлісагентства України та іншими.

Світла пам’ять про Віталія  Георгійовича назавжди залишиться в серцях колег та тисяч випускників навчального закладу.

Адміністрація та профком коледжу