2014-05-08

ШЛЯХАМИ ПАМ'ЯТІ

50-кілометровим марафонським Пробігом пам’яті вшанували студенти і викладачі коледжу світлу пам'ять воїнів-земляків, полеглих в боях за незалежність Батьківщини в роки Великої Вітчизняної війни.

Пробіг присвячений 69 річниці Великої Перемоги та 70-річчю визволення України від німецько-фашистських загарбників було проведено за дієвої допомоги і підтримки Лубенської районної Ради та Лубенської районної держамыныстрації. Його маршрут проліг від меморіального комплексу бійцям Південно-Західного фронту в урочищі Шумейковому через 12 населених пунктів району до Лубен.

У кожному селі: Жданах, Окопі, Тишках, Висачках, Вовчику, Березоточі, Пісках, Солониці, Засуллі та біля меморіального комплексу на площі Революції в Лубнах бігунів зустрічали численні вболівальники та місцеві жителі, а на стадіоні лісотехнічного коледжу всі його студенти та викладачі.

До гранітних монументів та Вічного вогню лягли гірлянди живих квітів. Пам'ять полеглих було вшановано хвилиною мовчання.

Роман Сендзюк, директор коледжу;

фото - автора