2014-07-01

ВІДІЙШОВ У ВІЧНІСТЬ ІЛАЩУК БОРИС МИКОЛАЙОВИЧ

Лубенський лісотехнічний коледж із сумом повідомляє, що 1 липня 2014 року на 57 році пішов із життя  Ілащук  Борис Миколайович.

Народився Борис Миколайович 13 червня 1958 року в  с.Ржавинці на Чернівеччині в селянській сім’ї.

Після закінчення восьми класів у 1973 р. стає студентом Хотинського  сільськогоспо-дарського технікуму, де навчався до 1977 року. З 1977 по 1979 роки – служба в лавах Радянської Армії. Після демобілізації розпочав трудову діяльність майстром виробничого навчання в СПТУ- 4 м.Заставна, з 1980 по 1985 роки знову продовжує навчання в Українській сільськогосподарській академії (м.Київ).

В 1985 році за направленням прибуває молодим спеціалістом в Лубенський лісотехнічний коледж де працював до останніх днів, пройшовши шлях від  викладача до заступника директора з виробничого навчання. Обирався депутатом Лубенської міської ради.

За багаторічну і сумлінну працю неодноразово нагороджувався почесними грамотами Держкомлісгоспу України та ЦК профспілки працівників лісового господарства, Лубенської РДА, Іменним годинником  Держлісагентства України, Відмінник лісового господарства України.

Світла пам’ять про Бориса Миколайовича назавжди залишиться в серцях колег та тисяч випускників навчального закладу.

Адміністрація та профком коледжу