ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ

        Офіційний веб-сайт навчального закладу

  • 1

2014-06-24

ПОДОРОЖ ДО МІСТА ЛЕВА

З 20 по 22 червня група ЛГ-12 разом з класним керівником Олександром Литвиненком відвідала історичне місто Львів.

Студентів гостинно зустрічали працівники молодіжного готелю Львівського державного коледжу харчової та переробної промисловості національного університету харчових технологій. Першого ж дня ми вирушили в пішохідну екскурсію по стародавнім вуличкам Львова.

Насолоджувались живою музикою вуличних музикантів, старовинною і дуже оригінальною архітектурою будинків стародавнього «міста Лева». Вразив своєю архітектурою легендарний собор Святого Юра.

У місті дуже багато церков різних вірувань: православні, греко–католицькі, римо-католицькі та синагоги. Там навіть діють школи для вивчення Слова Божого. Взагалі львів’яни дуже віруючі люди. Проходячи повз церкву, завжди зупиняються на хвилинку.

Відвідали ми і Личаківський цвинтар, де поховані такі видатні люди, як Іван Франко, Володимир Івасюк, Ігор Білозір, Соломія Крушельницька та багато інших синів українського народу. Загалом площа кладовища складає 40 га, і поділена вона на поля – всього їх 70.
На території цвинтаря поховані воїни української, а також американської та польської армій, які боролися за визволення нашої держави від німецьких загарбників, а також герої «Небесної Сотні» зі Львівщини, та генерал-майор Національної гвардії, Герой України Сергій Кульчицький, що загинув від рук російських терористів під час АТО в Донецькій області.

Завітали студенти і в перший в Україні музей пивоваріння, де дізналися історію найдавнішого напою людства. Виявляється, що в стародавньому Єгипті існували свої закони, щодо виготовлення і продажу пива. За законом до його складу повинні входити вода - тільки найкращої якості, хміль і солод – найкращого сорту. Ціну на пиво встановлював фараон. Якщо продавець порушував ці вимоги то його карали двома способами: перший – пити своє розбавлене пиво до тих пір поки не вмирав, а другий – топити його в бочці з власним пивом. Вид страти обирав він сам. Тож перед тим як розбавити напій пивовар мав добре подумати. З великим задоволенням переглянули фільм про створення львівської пивоварні.

Вразила нас також чудова, майже казкова, панорама славетного Львова. Яку ми спостерігали з Високого замку – найвищої точки міста. З відти й справді весь Львів як на долоні. Ось там видно старе місто, а трішки далі золотоверхі церкви, там видно головну площу… Вдалося нам побувати і в славнозвісній "Криївці".

Та найголовнішим місцем, де побували майбутні спеціалісти лісового господарства – це Національний лісотехнічний університет України, де ми зустрілися із директором Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Миклушем Степаном Івановичем, який провів нам екскурсію по території навчального закладу, і ознайомив з історією університету. Нам дуже сподобалося в ньому і ми із задоволенням ходили по просторих корпусах лісогосподарського факультету.

Але як би не було добре в гостях, а дома все ж таки краще. З подорожі ми взяли багато позитивних емоцій та відкрили для себе маленьку часточку нашої великої держави. З великим нетерпінням будемо чекати нових подорожей!

Олександр Литвиненко, класний керівник групи ЛГ-12;

фото – автора та учасників поїздки

Меню

Лічильник

Сьогодні279
Вчора339
За тиждень1293
За місяць5653
Всього446196
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Авторизация