2014-06-09

ВВІДІЙШОВ У ВІЧНІСТЬ КУРДИБАХА іВАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Коледж із сумом повідомляє, що 9 червня 2014 року пішов із життя Курдибаха Іван Олександрович.

Народився Іван Олександрович 6 грудня 1926 року на Вінничині в селянській сім’ї. Після закінчення семи класів школи та визволення рідного міста від німецько-фашистських загарбників в 1944 році добровольцем вступив до лав Радянської Армії. Брав участь в бойових діях на території України, визволяв Польщу, Румунію, Чехословаччину – був полковим музикантом, автоматником, розвідником. Мав поранення. Нагороджений бойовими орденами та медалями.

Після демобілізації, в 1951 році зарахований студентом Лубенського лісового технікуму, який з відзнакою закінчив  в 1954 році. З 1954 по1959 роки –   студент Воронезького лісотехнічного інституту. З 1959 постійно працював в Лубенському лісотехнічному коледжі на посадах  викладача, заступника директора з навчальної роботи, заступника директора з виробничого навчання та завідувача заочним відділенням. Відмінник лісового господарства та Відмінник середньої спеціальної освіти УРСР.

З 2007 року  - на  заслуженому відпочинку.

Світла пам’ять про Івана Олександровича назавжди залишиться в серцях колег та тисяч випускників навчального закладу!

Адміністрація та профспілковий комітет коледжу