ЛУБЕНСЬКИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ

        Офіційний веб-сайт навчального закладу

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Зустріч з поезією

7 листопада відбулася зустріч з письменником, поетом, головним редактором міськрайонної газети «Лубенщина» Олександром Міщенком. До актової зали завітали не тільки першокурсники, які знайомляться з літературою рідного краю, а й студенти старших курсів, викладачі коледжу, яким цікаво було почути живе поетичне слово.

Олександр Міщенко на сьогодні є членом Національної спілки письменників України, талановитий наш земляк, у доробку якого кожен може знайти твір за вподобанням. Його поезії про події на сході України викликали почуття суму й ще раз змусили присутніх замислитися над загальнолюдськими цінностями.

Впродовж зустрічі лунала поезія як у виконанні автора, так і студентів студентської молоді. Своєрідний поетичний флешмоб завершила ведуча заходу, заступник директора з виховної роботи Аліна Козачкова, продекламувавши вірш Олександра Міщенка «Кохання».

Директор коледжу Роман Васильович Сендзюк висловив подяку гостеві, побажання подальших творчих здобутків і вручив на згадку символічний подарунок.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи,

Світлана Корнієнко, викладач української мови та літератури;

фото - авторів

Меню

Лічильник

Сьогодні167
Вчора374
За тиждень1556
За місяць5374
Всього402237
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Авторизация