Виховна година - вітання команди-переможниці

31 жовтня в актовій залі коледжу відбулася виховна година для студентів ІІІ та ІV курсів.

Директор Роман Сендзюк розповів присутнім про перемогу наших студентів на першому Всеукраїнському інтелектуально-спортивному змаганні професійного спрямування «FORESTRY QUEST».

Лубенський лісотехнічний коледж представляли студенти ІV курсу спеціальності «Лісове господарство» - Анна Здоровик, Олексій Костенок, Ігор Макаревич та Валентин Черня. Очолював поїздку викладач фахових дисциплін Олександр Литвиненко, який і розповів більш детально про всі етапи змагань та про беззаперечну перемогу наших студентів серед дев’яти команд не лише коледжів (4 команди) України, а й університетів (5 команд), серед яких було три команди із НУБіП України.

До речі, студенти повернулися до рідної Alma mater не лише з дипломами за перемогу і цінними подарунками, а й привезли символічний кубок у вигляді жолудя дуба.

Директор ще раз привітав команду з перемогою і побажав не зупинятися студентам на досягнутому.

Приємною несподіванкою для переможців був торт.

Наприкінці виховної години Роман Васильович додав, що перемога студентів на такому рівні – це свідчення щоденної наполегливої і клопіткої праці всього педагогічного колективу і студентів.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото – автора та Олександра Заканича;

відео - Олександра Заканича