Завершилася першість коледжу з міні-футболу

ЗАВЕРШИЛАСЯ ПЕРШІСТЬ КОЛЕДЖУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

2015-10-20

На стадіоні нашого коледжу відбулися змагання з міні-футболу серед навчальних груп, в яких прийняло участь 11 команд.

Змагання проводилися за коловою системою. Після запеклої боротьби чемпіоном коледжу стала команда академічної групи ЛГ-31, яка у вирішальній грі перемогла срібних призерів академічну групу ЛГ-33 з рахунком 1:0.

Склад переможців: Тараненко Ігор (воротар), Хршоян Муш, Гладун Ярослав, Павлов Юрій, Литвиненко Іван.

Склад срібних призерів: Ріпка Андрій (воротар), Котляр Іван, Придолюк Віктор, Кучеренко Сергій, Наялович Едуард.

Третє місце посіла команда групи ЛГ-32. Склад команди: Дехніч Владислав (воротар), Журибеда Іван, Маюк Станіслав, Пуш Микола, Михайлик Сергій, Шумейко Євгеній, Мельник Олександр.

Далі місця розподілилися таким чином: 4 місце – ЛГ-22; 5 місце – ЛГ-21; 6 місце – ОД-31; 7 місце – ЛГ-11; 8 місце – ЛГ-12; 9 місце – ОД-41; 10 місце – збірна груп ЛГ-23 і ОД-21; 11 місце – збірна спеціальностей "Садово-паркове господарство" і "Бухгалтерський облік".

Кращими гравцями турніру стали: воротар – Ріпка Андрій (ЛГ-33), захисники – Реутов Ігор (ЛГ-11), Павлов Юрій (ЛГ-31), нападники – Маюк Станіслав (ЛГ-32), Лимар Сергій (ЛГ-21), гравець – Гладун Ростислав (ЛГ-31).