Забито останнього цвяха у нову підлогу в оновленій спортивній залі

ЗАБИТО ОСТАННЬОГО ЦВЯХА У НОВУ ПІДЛОГУ В ОНОВЛЕНІЙ СПОРТИВНІЙ ЗАЛІ

2015-11-06

Сьогодні, 6 листопада 2015 року директор Лубенського лісотехнічного коледжу заслужений, лісівник України Роман Сендзюк повідомив: «Забито останнього цвяха у настил спортивної зали (саме тут відбудеться кілька заходів у рамках «Кубка Андрія Біби», зокрема, «Кубок виклику» з волейболу серед дівчат, який обслуговуватиме суддя міжнародної категорії Михайло Мельник).

Залишилися дрібні деталі, які, зазвичай, забирають найбільше часу і зусиль. І, нарешті, розпочнемо циклювання. До старту Всеукраїнського турніру «Кубок Андрія Біби» залишився тиждень. Всі роботи ведемо згідно з графіком. Уже сьогодні хочу щиросердно подякувати викладачам, а особливо нашому студентському загону, за вагомий внесок не тільки в оновлення спортивної зали, а всієї підготовки до цього важливого заходу. Постійно відчуваємо підтримку і допомогу наших друзів і партнерів. До зустрічі на гостинній землі Посульського краю».

Микола Моторний (прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України)

P.S. І найсвіжіша інформація  - Підлога стає рівнішою, стіни набувають кольору. З'явилися перші кольори палітри...

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 253096