«Козацькі забави - 2018»

9 жовтня, напередодні Дня захисника України, Дня українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці серед мешканців гуртожитку коледжу відбувся спортивно-розважальний захід «Козацькі забави».

Учасники змагань були поділені на 4 курені:

1. «Козацька воля»: Артем Білоус, Владислав Сердюк (гр. ЛГ- 21); Богдан Філенко (гр. ЛГ-23); Віталій Коваленко (гр. ЛГ-31) на чолі з отаманом Миколою Сегедою (гр. ЛГ-21);
  2. «Козацька вдача»: Вадим Блажко, Олександр Тимошенко, Роман Борисенко (гр. ЛГ-21); Олександр Буторін (гр. ЛГ-11) зі своїм отаманом Вячеславом Пономаренком (гр. ЛГ- 21);
  3. «Непереможні»: Максим Придолюк, Олександр Євсюков (гр. ЛГ-32); Костянтин Шевельов (гр. ОД-31); Станіслав Лавровський (гр. ОД-11) з отаманом Романом Сергієнком (гр. ЛГ-31);
  4. «Козацька сила»: Антон Шебашов, Олексій Розумейко (гр. ЛГ-33); Богдан Воронько (гр. ОД-21); Павло Іванов (гр. ЛГ-22) з отаманом Ігорем Пітелем (гр. ЛГ-33).

Свято вдалося на славу. Було багато різноманітних та цікавих конкурсів на силу, спритність, витривалість. Естафета, підтягування, двобій з мішками, інші змагання подарували прекрасний настрій не тільки учасникам свята, а й усім присутнім.

У підсумку перше місце посів курінь «Непереможні», друге місце курінь «Козацька сила», а третє – курінь «Козацька вдача».

Але не було переможців і переможених, була дружба, побратимство  та  взаємодопомога. Приємним сюрпризом для всіх стало частування учасників заходу смачними налисниками, які приготували дівчата своїм козакам.

Проведене свято ще раз підкреслило, що козацькому роду нема переводу!

А головна «забава» - то смачні млинці переможцям і учасникам!

Сергій Пономаренко, вихователь гуртожитку;

фото - Аліни Козачкової та Олександра Заканича